Blog

İstanbul’un En Romantik Otelleri

Hikaye Öne Çıkanlar
  • Bilgi güçtür
  • Mümkün Olanın Geleceği
  • Hibs ve Ross County taraftarları finalde
  • Günün ipucu: Yine o adam
  • Hibs ve Ross County taraftarları finalde
  • Spieth eksik kesim tehlikesi altında

Sevgililer Günü biraz klişe ve aşırı olabilir. Ama sonuçta adı üstünde Sevgililer Günü. “Sevgililer günü ticari bir kutlamadır.”, “Sevgililer Günü bir gün değil bütün yıldır.” gibi herkesin kendine göre bir fikri var bu günle ilgili.

Ama biz, yalnızca birlikte olmanın mutluluğuna adanmış özel bir gün olması fikrini seviyoruz. Eğer doğru zamanı, doğru mekanı ve doğru kişiyi bulursanız Sevgililer Günü aslında hayatınız boyunca unutamayacağınız bir kutlamaya dönüşebilir. Aşk ve sevgiden bahsetmişken, işin içine biraz seksilik katmadan olmaz. İşte romantik bir buluşma için romantik oteller İstanbul önerilerimiz…

İstanbul’un En Romantik Otelleri Sizler için Araştırdık.

İstanbul’un en prestijli caddelerinden birinde konumlanmış olan St. Regis çağdaş Art Deco mimarisi ve hizmet anlayışını, Nişantaşı kültürüyle birlikte harmanlayarak sunuyor. Seçkin sosyal hayatının merkezindeki otel, dinamik ve kozmopolit İstanbul’un sunduğu, tarih, sanat, lüks alışveris, gurme deneyimler ve gece hayatınının peşinde koşan rafine misafirler için ideal bir seçenek.

14 Şubat için St. Regis’te 3 farklı paket seçeneği bulunuyor. İsterseniz bir tanesini isterseniz iki ya da hepsini kombinleyip kutlamanızı daha yukarılara taşıyabilirsiniz. St. Regis Brasserie’de Türk ve Fransız mutfağını sentezleyen ödüllü şef Gürcan Gülmez, “Aşk ve Çikolata” Menüsü ile misafirlerine eşsiz bir deneyim sunacak. Wolfgang Puck’ın fenomen restoranı Spago İstanbul, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde muhteşem terası ile göze, özel menüsü ile damaklara, kusursuz servisi ile hafızalarınıza dokunacak. Irıdium SPA’da ise çiftler, “Bespoke Masaj” keyfinin ardından “Vichy Shower” ile su terapisini ya da gül kokulu sabunlar ile sunulan “Aşk Hamamı Ritueli”ne katılıyor. Bunların dışında odada kırmızı güller eşliğinde sunulan şampanya, şefin lezzetli ikramları, sabah kahvaltısı, otele erken giriş – geç çıkış seçenekleri ve 24 saat Butler hizmeti St. Regis’in sunduğu ayrıcalıklardan.

İstanbul tarihi ile geleceği ile ilişkilere kucak açar.Siz gönlünüzü açtıkça İstanbul size sevdalı gibi koşar gelir ve sarılır.

Wyndham Grand Istanbul Kalamis Marina Hotel. 5 yıldızlı …

Radisson Blu Hotel, Istanbul Sisli. 5 yıldızlı …

Luce Di Pera. VIP. …

Deluxe Golden Horn Sultanahmet Hotel. 4 yıldızlı …

Divan Istanbul. 5 yıldızlı …

Hotel Amira İstanbul. VIP. …

Hotel Fehmi Bey – Special Class. …

Dosso Dossi Hotels Old City.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu