Balayı OtelleriKayak Otelleri

Kartal Otel Kartalkaya

Hikaye Öne Çıkanlar
  • Kendine Ait 3 kayak Pisti
  • Bowling Salonu
  • Spa Merkezi
  • Muhteşem Manzara

Kartal otel Kartalkaya 1978 den itibaren yenilenerek misafirlerine unutulmaz anılar armağan etti. Şimdi ise 2022 yılı itibari ile tüm odalarını misafirleri için yeniledi. Yenilenmiş odaları ile Kartal Otel Kartalkaya misafir memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyacağı şüphesiz.

Romantizm tutkunları ve kayak severler için Kartal Otel Kartalkaya sizi bekliyor.

Kartal Otel İmkanlar

Kartal otel Kartalkaya’da tatil yapmak isteyenlere efsane tatil armağan ediyor.Bir yanda otelinizde konfor hazzını yaşarken öte yanda kar manzarasına bakarak otelin restaurantında içeceğinizi yudumlayabilirsiniz.

Kayak Pisti

Unutmadan Kartal otel Kartalkaya’ya geliş sebeniz mutlaka kayak yapmaktır.Kartal otelin kendine ait üç kayak pisti olduğunu belirtmeliyiz.

Spa

Yada Kartal Spa‘ya giderek kayak yorgunluğundan kendinizi arındırabilirsiniz. İster bir günlük tatil isterseniz bir hafta tatil yapın hiç sıkılmayacağınız kesin.

Bowling Salonu

Kartal otelin kayak pistleri hem uzun hem de keyifli. Kayak keyfinden eğer yorulursanız otelin Bowling salonunda oyun oynayabilirsiniz.

Mini Clup ve Sinema Salonu

Çocuklarınız için Mini Clup olmazsa olmaz. Üstelik belirli saatlerde sinema keyfi için Cine Kartal‘da sevdikleriniz ile zaman geçirebilirsiniz.

Toplantı Salonları

Eğer iş gezisi planlıyorsanız Kartal Otel de bir çok toplantı salonu sizi bekliyor.

Kartal Otel Ulaşım

Kartal otele ulaşım için özel araçlarınız veya Tur otobüslerine ihtiyacınız vardır.Toplu taşıma Kartalkaya’da bulunmamaktadır.

İstanbul’dan Kartalkaya’ya 280 Km mesafe vardır.E-5 ve Tem otoyollarını kullanarak Kartalkaya’ya ulaşılabilirsiniz.Ankara’dan Kartalkaya ulaşım 203 Km dir.Ayrıca ulaşım için 0-4 ve D 750 yolunu kullanabilirsiniz.

Kartal otel Kartalkaya İstanbul, Ankara, Bolu ve çevre illerden kısa zamanda ulaşılabilecek kayak merkezinde yer alması büyük bir avantaj. Özel aracınızla ortalama 2-4 saat arasında Otele ulaşabilmek mümkün. Zamanı kıymetli olanlar ve trafik çilesinden yorulanlar için harika bir fırsat.

Ayrıca kim istemez ki hafta sonu sevdiklerimiz ile romantik farklı bir atmosferde keyifli anlar yaşamak. Kartal Otel Kartalkaya’da sizlere romantizm armağan ediyor üstelik bunu bir gün ile sınırlamak yerine bir hafta bile olabilir. Sıkılmadan uzun süre Kartalkaya’da Kartal Otel de konaklayabilirsiniz. Kayak tesisleri hemen yanı başında.

Kartal oteli en iyi anlatan bir kaç görseli sizinle paylaşıyorum.

kartalkaya kayak pisti
Kartal Otel Kayak Pisti
kartal otel gece
kartal otel gece
Kartal Otel Kar

Kartalkaya Mevkii PK. 5 14200 Bolu – Türkiye Telefon : 03742345005 Kartal Otel Web Sitesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu