Kayak Otelleri

Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort Kartalkaya

Hikaye Öne Çıkanlar
  • Tam Pansiyon Konakalama
  • Lüks Konaklama Vaat Ediyor

Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort Kartalkaya. Kaya Palazzo Kartalkaya seçkin mimarisi ve üstün hizmet kalitesiyle kayak ve snowboard tutkunlarına bir kış tatili rüyası veriyor.Kaya otel grubu içerisinde yer alan Kaya Plazzo Kartalkaya otel Dorukkaya Ski Mountain otel ile karıştırılmaktadır.

Konsept: Tam Pansiyon Plus / Oda Kahvaltı

Tam Pansiyon Plus Sabah, Öğle, Akşam açık büfe yemekler, yemeklerde restoranda alınacak yerli alkollü ve alkolsüz içecekler ve Lobi de saat 17:00’de kek, pasta ikramı dahildir.

Oda Kahvaltı Sabah açık büfe kahvaltı dahildir.

Konsept dışı alınan tüm yiyecek ve içecekler, ücretlidir.

Skipass : Otelimize ait olan için 9 adet lift , 15 adet pist kullanımı için sınırsız ve ücretsizdir.

Dünyanın en ünlü kayak merkezlerinden beklediğiniz ne varsa, çok daha fazlası Kartalkaya’da.

Lüks butik dağ oteli konseptiyle Aralık 2011’de hizmete giren Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort kış tatili anlayışınızı tamamen değiştirme iddiasıyla sizi yepyeni bir deneyime davet ediyor.

Türkiye’nin en popüler kayak merkezi Kartalkaya’da yer alan Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort, seçkin mimarisi ve üstün hizmet kalitesiyle kayak ve snowboard tutkunlarına bir kış tatili rüyası sunuyor.

‘Palazzo Luxury Chalets’ i kayak tutkunları ile buluşturan Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort kış tatili anlayışınızı tamamen değiştirecek yepyeni bir deneyime sizleri davet ediyor. Dünyanın en lüks hizmetini sunan ve içerisinde bulunduğunuz her an sizi ayrıcalıklı hissettirecek ‘Palazzo Luxury Chalets’ sizleri bekliyor. Toplam 350 metrekarelik alanda dağ ve orman manzarası eşliğinde ailenizle ve dostlarınızla kış tatili keyfini doyasıya çıkarmanızı sağlayacak. Kayak pistlerine doğrudan ulaşım imkanı sunan ‘Palazzo Luxury Chalets’ sadece sizler için değil çocuklarınız içinde günün her saatini kolay ve daha keyifli hale getirebilecek şekilde tasarlandı.

Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort Kartalkaya otel fotoğraf kareleri.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu