Blog

Trabzon Bungalov Evleri: Doğa İçinde Huzurlu Tatil Deneyimi

Hikaye Öne Çıkanlar
  • Doğa ile iç içe bungalov evler
  • Çam ormanları içinde bungalov evler
  • Jakuzili bungalov evler
  • Yayla Dağ Evleri

Trabzon bungalov evleri bungalov ev konseptinin en uyumlu olduğu illerimizdendir. Bazen fındık bahçesinin içinde bazen çay bahçesinde yada çam ormanlarının arasında bazen ise yayla çimenlerinin tam ortasında bungalov evlere rastlayabilirsiniz. İrili ufaklı pek çok bungalov ev hizmete açılmış bulunuyor. Sevinerek söylemeliyim ki bungalov evlerde misafir olan yüzlerce yerli ve yabanı misafir bungalov ev hizmetlerinden son derece memnun kalıyorlar. Trabzon bungalov evleri günlük kiralık yada otel konseptinde hizmet veriyor. Bu yazıyı kaleme almamızdaki maksat bölgede irili ufaklı işletmelerin tanıtımını yapmak ve siz değerli okurlarımıza doğru bilgileri paylaşmaktır. Trabzon bungalov fiyatları işletmelerin sunduğu hizmete göre değişkenlik gösteriyor.

1. Hancıoğlu Çamburnu Orman Evleri

Hancıoğlu Çamburnu Orman Evleri Trabzon’şirin ilçesi Sürmene’de bulunuyor. Bungalov ev mimarisine farklı bir bakış getiren Hancıoğlu Bungalov evleri son derece kaliteli hizmet vermektedir. Bulunduğu konum çam ağaaçlarının denize kadar inmiş olduğu ender konumlardan biridir.Bungalov evlerin denize mesafesi sadece 50 Metre üstelik am ağaçları ile iç içe.Otel hizmet yönü ile müşterilerinden tam not alıyor.

Hancıoğlu Çamburnu Orman Evleri Ve Otel-3
Hancıoğlu Çamburnu Orman Evleri

Hancıoğlu Çamburnu Orman Evleri Adres: Çamburnu, Küçük İskele Küme Evleri, 61600 Sürmene/Trabzon

Hancıoğlu Çamburnu Bungalov Evleri Telefon: (0462) 752 30 30


2. Civra Bungalov Evler

Civra Bungalov Evler 2022 yılında Trabzonun Sürmene İlçesi Balıklı Mahallesinde hizmete açıldı.Butik otel anlayışı ile yerli ve yabancı müşterilerini ağırlıyor.Otelin konumu

Civra-Bungalov-Evler
Civra-Bungalov-Evler

Civra Bungalov Evler Adres: Orta bölüm şoltoğlu küme evleri no:27, 61600 Sürmene/Trabzon

Telefon: 0530 543 61 99


3. Pamira Tatil Köyü

Pamira Tatil Köyü Trabzon’un turistik ilçesi Sürmene’de kadın girişimci gücü ile hizmete açılmıştır. Bungalov konaklama doğanın içinde olmak isteyenler için harika bir seçenek. Pamira tatil köyü Sürmene şehir merkezinden 15 dk (6km) mesafe uzaklıkta Zarha dağı bölgesinde yer almaktadır. Misafirlerin otel ile ilgili yorumları son derece olumlu.

Pamira-Tatil-Koyu
Pamira-Tatil-Koyu

4. Harmanlı Bungalov

Harmanlı bungalov evleri Arsin şehir merkezinden 6 km yukarıda yer almaktadır. Bu mesafeyi aracınızla 15 dakikada gidebilirsiniz.Yollar gayet düzgündür. Fındık ağaçları arasında yer alan 11 adet bungalov ev ile doğa ile iç içe kalma imkanı. Sabah kahvaltısını burada yapmak sizi gençleştirecektir. Otelin standart ve jakuzili bungalov seçenekleri var. Rezervayon yaparken tercihlerinizi belirtiniz.Otelin müşteri memnuniyet oranı son derece yüksek.

Harmanli-Bungalov
Harmanli-Bungalov

Harmanlı Bungalov Adres: Harmanlı, Harmanlı Köyü Yolu, 61900 Arsin/Trabzon

Telefon: 0549 168 06 61


5. Gafulluk Tatil Köyü Bungalov & Cafe

Gafulluk Bungalov Araklı şehir merkezinden 12 km uzaklıkta yer almaktadır. Gafulluk bungalov da fındıklıklar içerisinde kurulmuş doğa içinde bungaov tesisidir.Jakuzili bungalov evler ve normak bungalov evler olmak üzere iki farklı bungalov çeşitleri bulunuyor. Ayrıca otelin kendine ait cafesi mevcut.

Otelin manzarası muhteşem doğa ile içe çe olmak isteyenler,sabah kuş sesler ile uyanmayı tercih edenler bu Gafulluk bungalovu kesinlikle tercih etmelidir. Bungalov otelin müşteri yorumları son derece olumlu. Yılın 12 ayı otelin açık oluğunu hemen belirtelim.

Gafulluk-Tatil-Koyu-Bungalov-Cafe
Gafulluk-Tatil-Koyu-Bungalov-Cafe

Gafulluk Bungalov Adres: Kaymaklı, 61700 Araklı/Trabzon

Telefon: 0546 137 14 61


6. Hanifta Bungalows

Hanifta Bungalows Arsin şehir merkezinden 3 km uzaklıkta bulunuyor. Hanifta bungalov çiçeği burnunda bir bungalov ev işletmesi çünkü henüz daha 2023 yılı yaz aylarında faaliyet başladı.İlk müşterileri otelden gayet memnun olarak yorumlarında bahsediyorlar. Arsin fındığı ile meşhur bir ilçe olunca elbetteki Hanifta bungalovda fındıklıkta bulunuyor.

Hanifta Bungalows
Hanifta Bungalows

Hanifta Bungalows Adres : Harmanlı, 61900 Arsin/Trabzon

Telefon : 0543 979 35 61


7. Patika Orman Evleri

Patika orman evleri Sürmene ilçesi Zarha dağı mevkisinde bulunuyor.Otelin manzarası muhteşem ötesi. Otel şehir merkezinden sadece 6 km 15 dakika uzaklıkta bulunuyor. Otelde standart bungalov,delux bungalov ve luxury bungalov çeşitleri var.Otelin kahvaltısı şahane hzmet mükemmel daha ne olsun. Bungalovlar üçgen formunda. Her bungalovun kendine ait verandasından muhteşem deniz maanzarasını izleyebiliriniz. Müşteri yorumları otel ile ilgili son derece olumlu olduğunu belirtmeliyim.

Patika Orman Evleri
Patika Orman Evleri

Patik Orman Evleri Adres: Orta, Zarha Dağı yolu 5. Km no 15/3, 61600 Sürmene/Trabzon

Telefon: 0553 937 39 61


8. Santa Vera Bungalov

Santa vera bungalov Arsin ilçesinde bulunmaktadır. Santa vera bungalov şehir merkezinden sadece2 km uzaklıkta fındıklığın içinde yer alıyor. Bu otelimiz manzarası ile gelenleri büyülüyor.İşletme sahiplerinin misafirperverlikleri göz dolduruyor. Otelde konaklayan müsaifirler otelden son derece memnun ayrılıyor.

Santa Vera Bungalov
Santa Vera Bungalov

Santa Vera Bungalov Adres: Kuzguncuk mahalesi yanbolu kuzguncuk 3 sok no:22, 61900 Arsin/Trabzon

Telefon: 0536 692 18 27

9. Defne Bungalow Yomra

Defne Bungalow Yomra adından anlaşılacağı üzere Yomra şehir merkezinden 5 Km uzaklıkta aracınız ile10 dakikada ulaşabilirsiniz. Otel yomrada çokca bulunan fındık bahçelerinin içerisinde manzaraya hakim bir tepe yer alıyor. Bungalovların bahçesinden fındık bahçeleri ve deniz manazarası eşliğinde kahvaltı yapmak akşam bir çay içmek çok değerli anılar biriktiriyor. Sessizliğe aşık olanlar ve kendini dinlemek isteyenler için Defne Bungalov tercihleriniz arasında olsun.

Defne Bungalow Yomra
Defne Bungalow Yomra

Defne Bungalow Yomra Adres: Yokuşlu, Yokuşlu Mahallesi Cami Sk, 61250 Yomra/Trabzon

Defne Bungalow Yomra Telefon0531 669 90 06

10. Herakleia Hotel Araklı

Herakleia Hotel Araklı şehir merkezinden yaklaşık 5 km Uzaklıkta araçla 10 dakikalık mesafede yer alıyor. Otelin misafirperverliği göz dolduruyor. Otelde konaklayan misafirler otelin tüm hizmetlerinden son derece memnun olarak ayrıldığını söyleyebilirim. Trabzona tatile geldiğiniz zaman kusursuz bir tatil deneyimi arıyorsanız ilk tercihiniz Herakleia Hotel olabilir.

Herakleia Hotel
Herakleia Hotel

Herakleia Hotel Adres: Yiğitözü, Sahil Küme Evleri No:84, 61700 Araklı/Trabzon

Herakleia Hotel Telefon: (0462) 737 61 00

11. Of Çamlık Bungalov&Restoran

Of Çamlık Bungalov of şehir merkezinden 18 km uzaklıkta yaklaşık 25 dakikalık mesafede bulunuyor.Otel 2023 yılında hizmete açıldı. Otelin kendine ait restaurantı bulunmaktadır. Otelde toplam 12 bungalov ev blunuyor. Bu bungalov otelimizde diğerleri gibi manzaralı bir otel. Muhteşem bir tepede vadiye hakim bir noktada olması nedeni ile gündüz ve gece muhteşem manzara sunuyor. Otelde serpme kahvaltı hizmeti olması ilave bir nokta. Otel yaz ve kış tüm aylar açık.

Of Çamlık Bungalov
Of Çamlık Bungalov

Of Çamlık Bungalov Adres : Çamlık Küme Evleri no: 64 Of

Of Çamlık Bungalov Telefon : 0 533 650 81 61

12. Of Panorama Bungalow

Of Panorama Bungalow of şehir merkezinden yaklaşık 25 km uzaklıkta 28 dakikalık mesafede yer alıyor. Of Panorama Bungalow çaylıkların içerisinde bulunuyor.İşletme sahiplerinin güzler yüzlü hizmeti ve güzel manzarası otelde konaklamak isteyenler için tercih nedeni. Otelde konaklayanlar serpme kahvaltı ile ağırlanıyor. Otelde konaklayan misafirler otelden son derec memnun olarak ayrılıyor.

Of Panorama Bungalow
Of Panorama Bungalow

Of Panorama Bungalow Adres: Çamlık Mevkii Konak Düzü Of

Of Panorama Bungalow Telefon0541 242 34 61

13. Sultanmurat Bungalov Evleri

Sultanmurat bungalov evleri adından anlaşılacağı üzere Sultanmurat yaylasında yer almaktadır. Sultanmurat yaylası Sürmene şehir merkezinden 47 km 1 saat 20 dakikalık uzaklıkta yer almaktadır. Otel mayıs aylarından kasım ayalarına kadar hizmet veriyor. Otelin kendine ait restaurantı var. Muhteşem kahvaltı ve enfes köftelerini deneme imkanımız oldu ve gerçekten memnun kalacaksınız. Son derece temiz güler yüzlü bir işleme. Otelin manzarası efsane güzellikte. Trabzon yayla Bungalov Evleri arasında en yüksekte bulunan otel Sultanmurat bungalov evleridir.Sultanmurat yaylasından otel sadece1 km uzaklıkta yer alıyor. Otelin yolu stabilize ama yol gayet düzgün.Sultanmurat yaylası ile ilgili detaylı bilgi. Otele gelmek isteyenler yaylada kalacağını bilerek ona göre kıyafet almaları önemle rica olunur.Yaz ayında kış şartları görmek gayet mümkün. Havası sert ve temiz 🙂 . Doğa ile kucaklaşmak isteyenler gün içinde dört mevsimi hissetmek isteyenler gece yıldızların ne akdar yakın ve parlak olduğunu görmek isteyenler bu otele kesinlikle gelsin.

Sultanmurat Bungalov Ev
Sultanmurat Bungalov Ev

Sultanmurat Bungalov Evleri Adres: Sultanmurat Yaylası Uzuntarla, 61940 Çaykara/Trabzon

Sultanmurat Bungalov Evleri Telefon: 0536 284 49 37

14. Antikhouse Bungalow Cafe

Antikhouse Bungalow Cafe yeni açılan bir otel.Otel ilgili çok fazla bilgi bulunmuyor.

Antikhouse Bungalow Cafe
Antikhouse Bungalow Cafe

Antikhouse Bungalow Cafe Adres: Yeni mahalle, lazlar caddesi 382/1, 61300 Akçaabat/Trabzon

Antikhouse Bungalow Cafe Telefon: 0553 445 05 35

15. Ayliya Bungalows

Ayliya Bungalows Akcaabat şehir merkezinden sadece 4 km uzaklıkta yer almaktadır. Ayliya bungalov evleri iç mimari olarak son derece modern çizgilere sahip. Her bungalov evin kendine ait verendası mevcut bu son derece güel bir detay. Otelin verandasından deniz manazarasına karşı kahvenizi içebilirsiniz. Otelde konaklayan misafirler otelin verdiği hizmetten son derece memnun. Eminim sizlerde otele kalmaya karar verirseniz sizlerde keyif alacağınız unutulmaz bir tatil deneyimine sahip olacaksınız.

Ayliya Bungalows
Ayliya Bungalows

Ayliya Bungalows Adres: Kaleönü, Ayliya Sokak No:35, 61500 Akçaabat/Trabzon

Ayliya Bungalows Telefon: 0507 345 20 41

16. Galaxy Bungalows

Galaxy Bungalows otel ile ilgili fazla bilgi maalesef bulunamamaktadır.

Galaxy Bungalows
Galaxy Bungalows

Galaxy Bungalows Adres : Söğütlü Akcaabat

 Galaxy Bungalows Telefon: 05536586661

17. Andehana Bungalov

Trabzon şehir merkezine 6 km uzaklıkta 2 adet bungalov mevcut. Doğa içerisinde deniz manzaralı ücretsiz kahvaltı şömine barbüke nargile netfilix ve ücretsiz wifi özelliği var. Bungalovlar 50 mt kare olup kendisine ait ise etrafdan görünmeyecek şekilde 150 mt bahceli bir köy yeri salıncak oturma yerleri mevcut. Bungalvo evlerde 4 kişi kalabilir. Deniz manzarası eşliğinde hamakta sallanmak isteyenler bu bungalov evleri tercih edebilir.

Anderhana Bungalov
Anderhana Bungalov

Andehana Bungalov Adres: Yeniköy, cami küme evleri no:93, 61100 Ortahisar

Andehana Bungalov Telefon: 0534 500 07 34

18. Trabzon Bungalov Evleri

Trabzon Bungalov Evleri olarak amacımız, şehrin karmaşasından uzaklaşarak doğanın kucakladığı, temiz havayı soluyacağınız ve huzuru keşfedeceğiniz bir tatil sunmaktır. Her biri özenle tasarlanmış ve doğal malzemelerle inşa edilmiş bungalov evlerimiz, modern olanaklarla birleşerek size sıcak ve samimi bir ortam sunuyor. Toplam iki adet bungalov ev olduğunu söyleyelim.

Trabzon Bungalov Evleri-1
Trabzon Bungalov Evleri

Trabzon Bungalov Evleri Adres: Akyazı, Seyran Sok No:22, 61000 Ortahisar/Trabzon

Trabzon Bungalov Evleri Telefon: 0543 852 18 05

19. Azhara Bungalov

Azhara bungalov şehr merkezinde yer almaktadır.Azhara bungalov oteli trabzonda bulunan diğer bungalow evlerden farklı kılan şehir merkezinde olması. Azhara Bungalov deniz manzarası konumu, cafe, 3 bungalov ile Trabzon hava limanı Mevkii’nde hizmet vermektedir. Şehir merkezine 5 kilometre hava limanına 3 kilometre uzaklıkta yer almaktadır.

Tesis 2023 yılda hizmetine başlamıştır. Merkez ve havalimanına yakınlığı ile sizlere diğer tarihi ve turistik mekanlara ulaşımda kolay bir tatil sunuyor.

Azhara Bungalov
Azhara Bungalov

Azhara Bungalov Adres: Pelitli, susam sokak no:4/1, 61000 Ortahisar/Trabzon

Azhara Bungalov Telefon: 0532 151 75 06

20. Kaşüstü Bungalov

Kaşüstü Bungalov Yomra şehir merkezinden sadece 2 km uzaklıkta yer almaktadır. Otel yeni açıldığından otel ile ilgili fala bilgi nulunmamaktadır.

Kaşüstü Bungalov
Kaşüstü Bungalov

Kaşüstü Bungalov Adres: Kaşüstü, Merkez Cd. no:151, 61290 Yomra/Trabzon

Kaşüstü Bungalov Telefon: 0544 427 61 00

21. Foleya Mountain Resort

Foleya Mountain Resort Vakfıkebir şehir merkeinden 41 km 50 dakika uzaklıkta yer almaktadır. Eşsiz orman ve dağ manzarasıyla, dört mevsim yedi rengini yaşatan lokasyondaki eviniz.

Türkiye’nin kendine özgü konseptindeki ilk ve tek resort otelidir. Diğer taraftan ise Yayla ve Dağ Konseptindeki 3. Resort Tesistir. 12 Ay konaklama ve yeme & içme hizmeti veren bir turizm kompleksidir.

Yöresel mimari ustalığıyla, doğal taş ile ahşabın muhteşem işçilikle birleştirilmesi ve özenle dizayn edilmesiyle yapılan villalarımız misafirlerimizi ağırlamayı bekliyor.

Foleya Mountain Resort
Foleya Mountain Resort

Foleya Mountain Resort Adres : Kalınçam, 61500 Tonya

Foleya Mountain Resort Telefon: 0 (545) 280 61 63

Foleya Mountain Resort Web Sitesi


22. Ada Bungalov Uzungöl

Uzungöl’de yer alan Ada Villa Bungalow, Uzungöl Yaylası ve Gölü’ne 9 dakikalık yürüme mesafesinde konaklama olanağı sunmaktadır. WiFi erişimi ücretsizdir. Trabzon Uzungöl bungalov evleri olarak örnek bir işleme.

Kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz konaklama birimlerinin tamamında parke zeminler, düz ekran uydu TV, mikrodalga fırın içeren donanımlı mini mutfak ve duşlu özel banyo bulunmaktadır. Tüm konaklama birimleri dağ manzaralı bir terasa sahiptir.

Villada her sabah açık büfe ve helal kahvaltı seçenekleri sunulmaktadır. Tesis bünyesindeki restoran Türk mutfağında uzmanlaşmıştır ve helal seçenekler de sunmaktadır.

En yakın havaalanı olan Trabzon Havaalanı, Ada Villa Bungalow’a 60 kilometre mesafededir. 

ada bungalov uzungöl
ada bungalov uzungöl

 Adres: Uzungöl mah. Fevzi Çakmak Cad. No:17 Çaykara/Trabzon

Telefon : 0462 656 62 55

Trabzon bungalov evleri, tatilciler için doğanın huzurunu modern konforla birleştiren benzersiz bir konaklama seçeneğidir. Doğa severler, romantik kaçamak arayanlar veya aile tatili planlayanlar için mükemmel bir seçenek sunarlar. Trabzon’da huzurlu bir tatil deneyimi yaşamak istiyorsanız, bungalov evleri tercih etmek, unutulmaz anılar biriktirmenize yardımcı olabilir.

Listede yer almayan yeni bungalov oteller olabilir. Eğer trabzon bungalov otelleri listemizde yer almasını istediğiniz bungalov olursa lütfen bizimle paylaşın.Milenyum Reklam Web Tasarım ve Google Reklam Ajansı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu